Ceramic Destroyer

Ceramic Destroyer 1.2

Zostań słoniem w składzie porcelany!

Zalety

  • Ładna grafika
  • Dobry pomysł
  • Wysoka grywalność

Wady

  • Słaba muzyka

Doskonały
9

Ceramic Destroyer to darmowa gra zręcznościowa. Powstała na fali popularności Angry Birds, ale nie naśladuje ślepo popularnej gry, a jedynie wykorzystuje podobne mechanizmy. Jeśli jesteś fanem Wściekłych Ptaków i lubisz dobrze wykonane gry, to Ceramic Destroyer jest dobrym wyborem!

Zasady Ceramic Destroyer są proste. W górnej części ekranu znajdują się różnokształtne przedmioty zbudowane z ceramiki. Przy pomocy narzędzia podobnego do procy, które znajduje się na dole ekranu należy strzelać kolorowymi nabojami i zniszczyć porcelanowe cacka, co najmniej w 90%. Jeśli uda Ci się to zrobić przy pomocy dostępnych kulek, przechodzisz do następnego etapu.

Ceramic Destroyer wygląda całkiem ładnie - posiada przyjemną dla oka grafikę, a animacje są płynne. Muzyka wypada nieco gorzej i po dłuższej chwili zaczyna drażnić. Za to efekty dźwiękowe przypominające tłuczone szkło, wbrew pozorom sprawdzają się nad wyraz dobrze.

Ceramic Destroyer to produkcja od której trudno jest się oderwać. Dzięki prostym zasadom i drobnym urozmaiceniom w postaci różnych funkcji kulek, w aplikację gra się nad wyraz przyjemnie. Każdy fan podobnych produkcji powinien Ceramic Destroyer osobiście sprawdzić!

Ceramic Destroyer

Download

Ceramic Destroyer 1.2

Opinie użytkowników o Ceramic Destroyer